Bayrak & Klas

Bayrak & KlasBayrak & Klas

SEAHORSE Denizcilik ve Mühendislik olarak, müşterilerimize Panama Bayrak Devleti'ne kayıt işlemleri, Panama Shipping Registrar Inc. ve Macosnar sörveyörlüğü ve Panama kanal geçiş acentalığı alanlarında hizmet vermekteyiz.

SEAHORSE Denizcilik ve Mühendislik, 2006 senesinden beri Panama Shipping Registrar Inc. Panama klasının, Türkiye yetkili sörveyörlüğünü yapmaktadır. Bu kapsamda, yeni inşa ve varolan gemilerin sertifikaları ve diğer evraklarının Panama bayrak devleti normlarına göre hazırlanması, gemilerin yıllık, ara ve special sörveylerinin yapılması, diğer Panama bayrak devletiyle alakalı gemileri ilgilendiren konularda hizmet vermekteyiz.

SEAHORSE Denizcilik ve Mühendislik, 2011 senesinden beri Macosnar Panama klasının Türkiye yetkili sörveyörlüğünü yapmaktadır. Panama Shipping Registrar Inc. klasında olduğu gibi, bu klasta da sertifikalar, belgeler, sörveyler ve diğer Panama bayrak devletiyle alakalı gemileri ilgilendiren konularda müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

SEAHORSE Denizcilik ve Mühendislik, Panama Shipping Registrar Inc. firmasının aracılığıyla, Panama kanal geçiş acentalığı yapmaktadır.

SEAHORSE Denizcilik ve Mühendislik, uzun yıllar sonucu kazandığı tecrübelerini, güncel olarak takip ettiği Panama sirkülerleri ve yeni Panama regülasyonlarıyla birleştirerek müşterilerine, en doğru ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Sörvey, sertifikasyon, Panama Bayrak Devleti'ne kayıt ve Panama kanal acentalık teklifi istekleriniz için bize ulaşın.